Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Ráj klik - naše výhody


Exkluzivní série klik

Pro ty náročné tu máte výjimečné kliky, a tak vám teď prozradíme jaké jsou u nich ceny, kde si je objednat a jak vybírat. Na našem e-shopu najdete série klik ORO&ORO, DOMINO, TUPAI, ROSSETTI, série pro ty nejnáročnější z vás. Pokud máte kvalitní a dražší dveře a hledáte exkluzivních značky, tak jste tady správně.

Ptáte se, kolik za exkluzivní sérii zaplatíte? Cenové rozpětí v tomto oddělení je 450 – 5000 Kč. Pokud Vás napadl jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle uvedeném v pravém horním horu stránky.

Řadit podle 
Výrobce  

Andy-QR - rozetové kování

Naše cena 1 487 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Delux-QR - rozetové kování

Naše cena 1 487 KčDelux-R - exklusivní  kování

Naše cena 1 064 KčNEJPRODÁVANĚJŠÍ
Limone-QR - exklusivní kování

Naše cena 1 487 KčMagnet-QR - exklusivní kování

Naše cena 1 487 KčMaya-QR - exklusivní kování

Naše cena 1 487 KčNEJPRODÁVANĚJŠÍ


Rainbow-QR - exklusivní kování

Naše cena 1 681 KčShake-R - exklusivní kování

Naše cena 1 064 KčSkin-R - exklusivní kování

Naše cena 1 064 Kč

Tiger Red-QR - exklusivní kování

Naše cena 1 681 KčKliky dodáváme pro obě strany dveří a příslušenství k montáži, takže není třeba investovat více než je uvedená cena. Co se záruky týče, na kliky se vztahuje záruka dvou let.Pokud se jedná o to jak vybírat, záleží převážně na vašem vkusu. Nejdůležitější je, aby se klika líbila vám a zapadala do interiéru vašeho bytu, či domu.  Pokud se jedná o rozetové kování a u každé kliky si potom vybíráte, jaký typ spodního štítku chcete, nebo zda ho vůbec nechcete.

U většiny klik máte na výběr ze tří možností: BB, PZ a WC.  Štítek typu WC, je určen především pro koupelny a toalety, disponuje olivou na zamykání z jedné strany. V případě nouze je zámek možno odemknout i ze strany kde oliva není, a to například mincí.