Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Ráj klik - naše výhody


Sejfy

Ze zdi na vás tupě zírá, po trezoru černá díra? Nebojte se u nás si můžete vybrat i trezor. V článku pod produkty vám poradíme jaké sejfy vybrat nebo na co při výběru dávat pozor. Uvedeme vás do obrazu cenového rozpětí a řekneme vám, z čeho se trezory vyrábí.

Možná si myslíte, že trezory jsou pouze pro movité a honosné stavení, pro zámky, pro luxusní vily a podobně? Tak to se mýlíte, trezory se dají využít i v obyčejné domácnosti, kde máte například nějaký drahý rodinný šperk, nebo v kancelářích na důležité smlouvy. U nás najdete domácí i kancelářské trezory.

Řadit podle 
Výrobce  

Certifikovaný trezor YLM/200/EG1

Naše cena 8 100 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Domácí trezor YLB/200/EB1

Naše cena 5 900 KčDomácí trezor YSB/200/EB1

Naše cena 4 400 Kč

SLEVA
NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Domácí trezor YSB/250/EB1

Naše cena 5 700 KčKancelářský trezor YSB/400/EB1

Naše cena 7 300 Kč


Nyní se zaměříme na domácí trezor typu YLB/200/EB1(obrázek vpravo).

Toto je trezor určený pro domácí využití, dělaný z oceli. Jednou z mnoha výhod tohoto trezoru je LCD podsvícený displej nebo elektronický zámek na 3 až 8 místný kód.Tento sejf vás upozorní i na nízký stav baterie a je zajištěn alarmem.

Celková hmotnost sejfu je skoro 16 Kg, jsou k němu dodávány dva mechanické klíče a má laserem vyřezávané ocelové dveře. Celková kapacita trezoru je 38,2 l a jeho vnější rozměry jsou 200 x 480 x 350 mm.

 

Dalším tipem je kancelářský trezor YSB/400/EB1.

Samozřejmostí tohoto trezoru je podsvícený LCD displej a číselná klávesnice pro zadávání pinu. K trezoru jsou dodávány dva mechanické klíče a pin si můžete zvolit tří až 8mi místný.

Hmotnost je 20 Kg a vnější rozměry jsou 400 x 350 x 340 mm.

Chcete vědět co je součástí balení?

Společně s trezorem dostanete tedy již zmiňované dva mechanické klíče, 4 kusy baterií, plstěné zaváděcí podložky a předvrtané díry s kotevními šrouby.