Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Ráj klik - naše výhody


Visací zámky

Dříve bývaly k dostání visací zámky jen s klíčem, což byl jediný způsob, jak zámek odemknout. Dnes jsou moderní visací zámky zabezpečené kódem, přičemž na zámku je nainstalován systém, který zámek odemkne až po zadání nastaveného kódu. To ale neznamená, že klasické visací zámky vymizely.

K dostání je řada původních visacích zámků. Liší se především různými barevnými provedeními, v barvě červené, modré, černé, stříbrné, žluté a tak dále. Odlišuje se i tvar a velikost, koupit můžeme malinké visací zámečky hodící se například na uzamčení malé truhly se šperky, ale i velké visací zámky, které použijeme například u branek nebo k uzamčení lodičky k řetězu.

Řadit podle 
Výrobce  NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Mosazný visací zámek MOSAZ

Naše cena 60 KčVisací zámek Active Style

Naše cena 130 KčVisací zámek Fashion Dreams

Naše cena 130 KčVisací zámek Street Style

Naše cena 130 KčVisací zámek Y121/40/125

Naše cena 335 KčVisací zámek Y121/50/132

Naše cena 400 KčVisací zámek Y150/22/120

Naše cena 130 KčVisací zámek Y150/30/125

Naše cena 190 KčVisací zámek Y150/40/130

Naše cena 220 KčSLEVA
NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Snad každý z nás se někdy setkal s tím, že nemohl najít klíč k nějakému zámku. V dětství jsme často nalézali staré zašlé visací zámky, ke kterým ovšem chyběl klíč. Strávili jsme spoustu času hledáním onoho klíče, bohužel jsme však většinou byli neúspěšní, a tak zámek zůstal v zapomnění bez svého klíče.

I po letech je po visacích zámcích stále velká poptávka. Lidé visací zámky využívají k zabezpečení svého majetku, například různých branek u zahrad. Na trhu je k dostání nespočet takovýchto zámků, které se od sebe většinou liší jen barvou, velikostí a způsobem odemykání.

V e-shopu Rajklik.cz nalezneme oba typy visacích zámků, jak původních na klíček, tak i moderních na kód. V e-shopu je k dostání řada barevných provedení a tvarů. Klasickým materiálem určeným pro výrobu visacích zámků je mosaz a ocel, které jsou známy svou odolností a pevností.