Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Ráj klik - naše výhody


Čísla popisná a označení

Pokud chceme, aby byly jednotlivé dveře v našem bytě či domě lehce identifikovatelné, je vhodné použít k jejich označení číslice či piktogramy, které přilepíme na dané dveře.

V dnešní době nalezneme na trhu široký sortiment těchto znaků, a to v různých velikostech, stylech, barvách, z různých materiálů a s odlišnými způsoby lepení. Znaky na dveře využijeme k napsání popisného čísla, čísla bytu či k označení toalety.

Řadit podle 
Výrobce  

Číslice 0-9 (10 cm)

Naše cena 145 Kč



Číslice 0-9 (20 cm)

Naše cena 340 Kč



Číslice 0-9 (4,5 cm)

Naše cena 35 Kč



Číslice 0-9 (5 cm)

Naše cena 38 Kč



Označení WC - chlapeček

Naše cena 65 Kč



Označení WC - holčička

Naše cena 65 Kč



Piktogram WC - chlapeček

Naše cena 75 Kč



Piktogram WC - holčička

Naše cena 75 Kč



Písmena A-D

Naše cena 30 Kč



Pomlčka

Naše cena 75 Kč


Pokud si chceme ušetřit práci a čas, máme možnost zvolit si znaky, které mají z jedné strany samolepící vrstvu. K dostání je

celá řada samolepících znaků, a to v různých velikostech, barvách, stylech i materiálech. Nejčastějším materiálem, ze kterého se dělají samolepící znaky, je PVC. Jeho předností je především kvalita a snadná údržba. Dalšími materiály, ze kterých se vyrábějí znaky určené k označování dveří je například bronz, mosaz, plast či keramika.

 

Vybrat si můžeme z řady barevných variant.

V našem e-shopu Rájkování.cz nabízíme třeba barvy typu mosaz lakovaná, zlatá, olivová, grafit či stříbro. Zvolit si můžeme i velikost písma, mezi nejčastější rozměry patří velikosti od 10 do 18 centimetrů výšky.

Máme na výběr dokonce mezi samostatným znakem, nebo destičkou, na které je příslušný znak napsaný. Obě varianty se používají ke stejnému účelu, liší se pouze ve způsobu zpracování a výsledném tvaru.