Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Ráj klik - naše výhody


PORADNA » Návod na montáž štítové kliky
Návod na montáž štítové kliky

montážní návod pro štítové kliky

 

Nejste profesionálové v montáži štítových klik? To nevadí, přinášíme vám návod, který vás pomocí sedmi kroků navede, jak takové štítové kování správně a jednoduše namontovat.

Návod na montáž štítového kování

1. Před montáží je nutné zevnitř namazat spolupracující části kliky strojním olejem.

2. Vložte do zámku čtvercový kolík (A) tak, aby zářez směřoval dolů, jak je zobrazeno na obrázku.

3. Vložte kolík (A) tak, aby se nacházel ve stejné vzdálenosti od obou stran dveří.

4. Na kolík (A) namontujte kliku jejím příslušným nastavením na dveřích se zohlednění otvoru pro vložku, klíč (C) nebo WC kličku.

5. Namontujte štíty kliky (B) pomocí vrutů (D) a vyzkoušejte funkci zámku a kliky.

6. Našroubujte imbusový šroub (E) a dotáhněte je na maximum pomocí imbusového klíče (F).

7. Podobným způsobem namontujte kliku na opačné straně dveří.

POZOR: Tyto kliky je zakázáno čistit pomocí drsných hadříků a prostředků, které mohou způsobit poškrábání povrchu. Leštit pouze suchým, čistým hadříkem.

Doufáme, že se vám podařilo úspěšně projít všemi kroky montáže a vaše štítová klika již zdobí dveře, pro které byla určena. Pokud se vám ale nepodařilo kování správně namontovat, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme.


Pro lepší porozumění vám přinášíme ještě jeden obrázek znázorňující montáž štítového kování, na kterém jasněji uvidíte, jak mají jednotlivé části štítového kování do sebe zapadat.

jak namontovat štítové kování


Nyní již víte, jak štítovou kliku správně namontovat. Podívejte se na naši nabídku štítového kování a najděte si tu Vaši kliku!