Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Ráj klik - naše výhody


PORADNA » Návod na montáž rozetové kliky
Návod na montáž rozetové kliky

montážní návod pro rozetové kliky

 

Máte rozetovou kliku, ale nejste si jisti, jak ji správně namontovat? Přinášíme vám návod, s jehož pomocí namontujete svou novou kliku i bez pomoci odborníka.

Návod na montáž rozetového kování

1. Před montáží je nutné zevnitř namazat spolupracující části kliky strojním olejem.

2. Vložte do zámku čtvercový kolík (A) tak, aby zářez směřoval dolů, jak je zobrazeno na obrázku.

3. Vložte kolík (A) tak, aby se nacházel ve stejné vzdálenosti od obou stran dveří.

4. Podložku (C) nasuňte na kolík (A), přišroubujte ke dveřím vruty (D) a natlačte na ni štítek kliky.

5. Na kolík (A) namontujte kliky jejich nastavením na příslušných dveřích (imbusovým otvorem na šroubech směrem dolů) a vyzkoušejte jejich funkci.

6. Našroubujte imbusový šroub (E) a dotáhněte je na maximum pomocí imbusového klíče (F).

7. Jestli je v sadě štítek (G) maskující klíčovou dírku (I), nebo WC klička, přišroubujte je ke dveřím vruty (D) podložku (H) a nasaďte na ni krycí štítek.

POZOR: Tyto kliky je zakázáno čistit pomocí drsných hadříků a prostředků, které mohou způsobit poškrábání povrchu. Leštit pouze suchým, čistým hadříkem.

Doufáme, že se vám úspěšně podařilo namontovat kliku do vašich dveří. Pokud jste však nedošli do zdárného konce, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme.


Aby bylo jasnější, jak jednotlivé části rozetového kování mají do sebe zapadat, máme pro vás ještě jeden obrázek znázorňující montáž rozetové kliky, který již ale neobsahuje posloupnost jednotlivých kroků.

 

Jak namontovat kliku


Nyní již víte, jak rozetovou kliku správně namontovat. Podívejte se na naši nabídku rozetového kování a najděte si tu Vaši kliku!