Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Ráj klik - naše výhody


VÝROBCI

VÝROBCI

Veškeré nabízené produkty a výrobky jsou dodáváný od významných společností působících na evropském trhu dlouhou řadu let.

 

AXAAXA

Společnost AXA Stenman Poland patří ke korporaci AXA Stenman Industries, která sídlí v Nizozemí. Klíčovým faktorem společnosti je inovace, kdy se snaží vyvíjet své výrobky v souladu s potřebami zákazníků a nová řešení, aby udržela svou nabídku na nejvyšší úrovni. Je lídrem na polském trhu dveřního příslušenství, jde o silnou a spolehlivou značku. Kromě inovací se zaměřují na flexibilitu, spolehlivost, bezpečnost a nejvyšší kvalitu výrobků.

 

 

ASSA ABLOY

ASSA ABLOY

Společnost ASSA ABLOY je přední světový výrobce a dodavatel uzamykacích dveřních systémů. Cílem společnosti je uspokojit potřebu koncového zákazníka ve smyslu bezpečnosti, ochrany a snadné ovládání. Působí v Evropě, v Severní Americe a v Austrálii. Má vedoucí postavení v oblastech řízení přístupu, identifikačních systémů, automatických dveří a hotelového zabezpečení. Společnost vznikla v roce 1994 nejprve jako malá společnost, která se proměnila v celosvětovou skupinu.

 

 

BaSys

BaSys

Firma BaSys je zaměřena na vývoj, výrobu a distribuci dveřního příslušenství. Patří do německé skupiny Bartels Systembeschläge GmbH. BaSys si zakládá na tom, že jsou jejich výrobky vyrobeny tradičním způsobem v Německu, což jim umožňuje zajistit maximální flexibilitu, dokonalou výrobu a kvalitu služeb.

 

 

CEAMCEAM

Společnost CEAM byla založena v roce 1962 mužem jménem Celesteantonio Amadeo, kde první písmena jeho jména dali jméno společnosti. Společnost si zakládá na tom, že jsou její výrobky v Itálii přímo vyrobeny. Firma se soustředí na výrobu neviditelných závěsů pro dveře a nábytek, nábytkové zavírače a další příslušenství.

 

 

DIECKMANNDieckmann

Firma Erich Dieckmann GmbH byla založena v Německu v roce 1870, kdy zahájila svůj běh výrobou mosazného nábytkového a dveřního kování. Nyní vyrábí bezpečnostní kování z legovaného hliníku. V současné době společnost vyváží své zboží do východní a západní Evropy, Asie a Afriky.

 

 

Domino kováníDOMINO

... se zabývá distribucí dveřního kování od roku 1991. Za tuto dobu podchytili veškeré trendy a dosahují vedoucí pozice na Polském trhu. Výrobky se vyznačují velkou kvalitou za vysoce srovnatelné ceny.

 

 

Eurolaton kováníEUROLATON

... byl založen v roce 1990 jako továrna na výrobu kovového kování ve Španělsku. Společnost se rychle rozvíjela na regionální úrovni a během několika let po založení zásobovala celý španělský trh. V roce 1995 začal Eurolaton s exportem také mimo zemi toreádorů. V průběhu výroby procházejí produkty nejpřísnějšími kontrolami, díky nimž Eurolaton produkuje kvalitní kování.

 

 

GEZEGEZE

GEZE je jedním z předních světových vývojářů a výrobců stavebních systémů pro dveře, okna a bezpečnostní techniku, původem z Německa. Zaměřuje se na výrobu automatických dveřních systémů, dveřní techniky, skleněné systémy, odvod kouře a tepla (RWA), bezpečnostní techniky i kování na okna a odvětrávání. Díky nejvyšším standardům kvality, pohodlí a bezpečnosti GEZE svými produkty přispívá k vývoji některých z nejvíce inovativních koncepcí budov na světě. GEZE dveřní zavírače jsou jedny z nejznámějších na světě. Denně miliony lidí využívají výhody automatických dveřních systémů. Individuální a speciální konstrukce, jsou například karuselové dveře nebo celoskleněné systémy.

 

 

HOPPEHoppe

Firma Hoppe přišla do České republiky v roce 1996, ale byla založena v Německu již v roce 1952. V současné době má jeden z výrobních závodů v Chomutově. Heslem firmy je "kreativita je inteligentním myšlením proti zažitému" s cílem "být odlišný a lepší než ostatní". Hoppe je považován za společnost s vedoucím postavením na trhu ve vývoji, výrobě a marketingu dveřních a okenních systémů i montáži oken a dveří v Evropě.

 

 

KOBLENZ SistemiKoblenz Sistemi

Italská společnost Koblenz Sistemi se zaměřuje na . Základním úspěchem jsou podle společnosti jejich lidské zdroje, tedy jejich profesionální pracovníci s dlouholetými zkušenostmi v kombinaci s nadšením. Hnací silou kromě odborníků je i moderní technologie v oblasti testování.

 

 

LA FLORIDA

La Florida

Italská firma La Florida se zaměřuje na výrobu pantů, závěsů a dalších doplňků. Začala jako malá řemeslnická dílna a nyní je schopna uspokojit nejrůznější potřeby svým zákazníkům s ohledem na kvalitu, technologii při použití klasické řemeslné práce. Má také vlastní vývojové centrum pro návrh, vývoj prototypů a zlepšování. La Florida je přítomna v Evropě, USA a Kanadě a má mezinárodní distribuční síť.

 

 

Oro&Oro kováníORO&ORO

... je synonem krásy a kreativity. Se společností spolupracují talentovaní italští i zahraniční designéři, díky jejichž návrhům může firma neustále nabízet nové a nové rafinovaná kování s dotekem elegance. Klika t0to firmy bude šperkem Vašeho interiéru, některé jsou dokonce zdobeny kamínky Swarovski.

 

 

POL-SOFTPol-soft

Pol-soft je polskou společností, která je součástí skupiny Cemom Moatti Group. Byla založena v roce 1989. Soustředí se na výrobu závěsů, které dodává předním evropským výrobcům dveří a oken.

 

 

Rossetti kováníROSSETTI

... vyrábí mosazné kliky již více než polovinu století. Italská společnost díky dlouholeté tradici dodává širokou škálu nejrůznějších druhů a stylů klik, které se snaží zachytit všechny nové trendy. Italské módní a stylistické nadání se projevuje i v provedení dveřního příslušenství.

 

 

Securemme

SECUREMME

Securemme je společnost, která vznikla v roce 1967 v Itálii. Vyrábí bezpečnostní zámky a příslušenství ke dveřím ve svém závodě v Itálii. Firma díky optimálnímu plánování, novým produktům a vysoké technologické úrovni vyrábí inovativní, funkční, solehlivé výrobky s vysokou úrovní bezpečnosti.

 

 

TUPAI kováníTUPAI

... je Portugalská společnost, jejiž produkty jsou ve více než 30 zemích v Evropě, Americe, Africe a Asii. Společnost byla založena roku 1976 a jedna její divize se zabývá výrobou dveřního příslušenství té nejvyšší kvality. TUPAI, to je znamení účelnosti, desing a kvality v jednom.

 

 

WilkaWILKA

Wilka je rodinnou společností vyrábějící zámky, cylindry a zamykací systémy od roku 1965, kdy byla založena v Německu. Nyní je obchodní značka Wilka známá po celém světě. Kombinací moderních technologií a tradičních schopností poskytují kvalitní a moderní produkty.

 

YaleYALE

Firma Yale je součástí skupiny ASSA ABLOY Group. Patří mezi nejstarší firmy zaměřující se na výrobu zámků, je velmi respektovaná a známá na tomto trhu, vznikla totiž v roce 1844. Společnost funguje ve 125 státech a nyní výrobky této značky chrání miliony domovů a firem po celém světě.